Výhody nočníku Hačík

 

Vnitřní nočNocnik_hacik_tygrik_4ník se dá lehce vyjmout a pohodlně omýt, vejde se pod baterii umyvadla. U jiných nočníků s tím bývá problém. Voda při mytí cáká ven nebo se nočník pod baterii nevejde vůbec a musíte ho osprchovat ve vaně.

Zvířátko na nočníku je pro děti zajímavé, a proto děti chodí na takový nočník radši. Dřevěné provedení působí pro děti přívětivým dojmem a plní funkci doplňku do bytu. Dětem se na nočníku pohodlně sedí a rukama se mohou držet za uši zvířete. Z nočníku se dětem dobře vstává, aniž by nočník překlopily. Nočník je stabilní.

Pro nácvik je dobré umístit nočník na jedno místo a už s ním nehýbat. Dítě si zvykne, kde je jeho záchod, a naučí se k němu chodit. Pro děti, které začínají mluvit později, je to výhoda. Místo vyjádření potřeby slovním ee, mohou na nočník ukázat prstem.

Pokud si nejste jisti, zda Vaše dítě již potřebu vykonalo, můžete se do nočníku podívat ze strany. Nemusíte tak dítě zbytečně zvedat, abyste to zkontrolovali, což oceníte při prvních nácvicích. Když se dítě zvedne, už si často nechce znovu sednout.

Nočník je vhodný jak pro dívky tak pro chlapce, i když vnitřní nočník nemá odchylovač. Při správném sedu by u chlapců nemělo docházet k nehodám. Vše je o nácviku, stejně  jako na jiných nočnících.

Vnitřní nočník se dá použít i jako cestovní nočník. Nočníček je malý a můžete ho nosit kamkoliv s sebou. Při zvedání dítěte je nočníček lepší přidržet.

Nočník Hačík Vám usnadní výběr, pokud si nejste jisti, zda zvolit nočník malý nebo velký, pro dítě malé či velké, pro dítě hubené či baculaté, sedí všem.

Vnitřní nočníček je bílý a tak lze dobře kontrolovat barvu moči Vašeho dítěte a hlídat tak pitný režim
a zdraví Vašeho dítěte.

Vnitřní nočník je idealní pro bezplenkovou metodu (děti se přikládají na nočníček již od narození). Přechod na chození na nočník je pak hladký, protože děti jsou na nočníček zvyklé.

V případě pochyb můžete nočník vyzkoušet a pokud s ním nebudete spokojeni, tak lze nepoškozený nočník do 14 dnů vrátit. Vnitřní nočník lze z hygienických důvodů vrátit, pouze pokud nebyl použit k vykonání potřeby.